Beatyfikacja sługi Bożego ks. Michała Rapacza 15 czerwca 2024

Ojciec Święty Franciszek wyznaczył datę beatyfikacji ks. Michała Rapacza. Będzie to dzień 15 czerwca br., który jest jedocześnie datą zakończenia Kongresu Eucharystycznego w naszej Archidiecezji.
Link do artykułu - wyznaczenie daty beatyfikacji sługi Bożego ks. Michała Rapacza

Abp Marek Jędraszewski w Ludźmierzu o ks. Michale Rapaczu
Link do artykułu i homilii wygłoszonej w dniu 24 lutego 2024 r.

List abpa Marka Jędraszewskiego na Wielki Post 2024, w którym informuje o dacie beatyfikacji ks. Michała Rapacza
Link do Listu

Informację o zatwierdzeniu dekretu przez papieża Franciszka w dniu 24 stycznia 2024 r. podała do wiadomości Archidiecezja Krakowska.
Link do artykułu na stronie Archidiecezji Krakowskiej

Informacja o Dekrecie Dykasterii ds. Kanonizacyjnych na stronie Watykanu.
Dekrety Dykasterii ds. Kanonizacji