Dziękczynienie za posługę w parafii ks. Piotra Miszczyka

11 maja 2024 r. ks. Piotr Miszczyk sprawował Mszę świętą dziękczynną na zakończenie 18-letniej posługi w naszej parafii Sanktuarium w Płokach jako proboszcz i kustosz. Ks. Piotrowi podziękowali przedstawiciele parafii. Dziękujemy Księdzu Piotrowi za ten czas, w którym wiele w parafii udało się zrobić, za modlitwę, sprawowane sakramenty i wszelkie dobro, którego mogliśmy doświadczyć. Niech Pan Bóg błogosławi, a Matka Boża Płocka ma w swojej opiece na dalsze lata.
FOTO: Mateusz Smółka