Dzieci pierwszokomunijne i Rycerze Kolumba w Płokach

We wtorek - 11 czerwca przed południem w sanktuarium modliły się dzieci pierwszokomunijne z Tenczyna, które przyjechały wraz z rodzicami i swoim katechetą o. Tomaszem Olejnikiem. Dzieci dziękowały za I Komunię św. i modliły się prosząc Boga przez wstawiennictwo Maryi i Sługi Bożego ks. Michała Rapacza o dar prawdziwie chrześcijańskiego życia.

Zaś wieczorem przybyli na modlitwę do sanktuarium Rycerze Kolumba z sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie również ze swoim duszpasterzem, którym jest ks. Artur Czepiel.

Obie grupy pielgrzymów nawiedziły także miejsce męczeńskiej śmierci ks. Michała Rapacza w pobliskim lesie.