78. rocznica śmierci sługi Bożego ks. Michała Rapacza

12 maja licznie zgromadziliśmy się, aby uczcić 78. rocznicę śmierci Sługi Bożego, ks. Michała Rapacza. Było to nasze duchowe przygotowanie do jego bliskiej już beatyfikacji. Dziękujmy za wspólną modlitwę na miejscu śmierci i w kościele pielgrzymom z rodzinnych stron ks. Michała, za włączenie się w obchody orkiestrze i zespołowi regionalnemu z Tenczyna, wszystkim pielgrzymom, naszym parafianom, zwłaszcza kołom gospodyń z Płok i Czyżówki i strażakom OSP Płoki. Dziękujemy kapłanom za celebrowanie Mszy świętej i posługę w konfesjonale.
FOTO: Aleksandra Rejdych, Mateusz Smółka