Modlitwa młodzieży i nauczycieli.

W czwartek - 5 września w ramach odpustu płockiego pielgrzymowali do sanktuarium młodzież i nauczyciele rejonu.

W czasie Mszy św. śpiew prowadziła Wspólnota Jezusa Miłosiernego z Rybnika, oni też prowadzili modlitwę w czasie wieczornego uwielbienia.

W czasie Mszy św. słowo Boże skierował do zebranych ks. Marcin Meres - dekanalny duszpasterz młodzieży pracujący na co dzień w parafii Trzebinia - Siersza, zaś adorację Najświętszego Sakramentu w czasie wieczornego uwielbienia prowadził ks. Michał Leśniak - proboszcz z pobliskich Psar, które przed laty należały również do parafii w Płokach.

Podziękowania dla wszystkich obecnym, szczególnie pielgrzymom, oraz lokalnej scholi za pomoc przy obsłudze gości!