Pieszo i rowerem

Każdego dnia w Płokach pojawiają się nowi pielgrzymi.

Dziś rano pożegnaliśmy pielgrzymkę dekanatu Sucha Beskidzka.

Przed południem dotarli rowerzyści z Grojca wraz ze swoim proboszczem - ks. Józefem Kutkiem.

Zaś pod wieczór gościliśmy pielgrzymów z kolejnej pieszej pielgrzymki udającej się na Jasną Górę - tym razem z Andrychowa. Pielgrzymi modlili się przed obrazem Matki Bożej Płockiej, oraz przed sarkofagiem z relikwiami bł. ks. Michała Rapacza odmawiając litanię polecali Bogu intencje z którymi idą pielgrzymując do Częstochowy.