Kanoniczne objęcie parafii przez ks. Tadeusza Tylkę

12 maja w czasie Mszy świętej o godz. 11.00 odbyło się kanoniczne objęcie parafii przez nowego proboszcza, ks. Tadeusza Tylkę. W uroczystości uczestniczył dziekan dekanatu Trzebinia, ks. kanonik Piotr Mozdyniewicz. Rada parafialna symbolicznie przekazała nowemu proboszczowi klucze do świątyni. Ks. Tadeusz złożył publiczne wyznanie wiary, przysięgę wierności oraz podpisał wymagane przez prawo kanoniczne dokumenty. Otrzymał księgę chrztów i stułę. Mszę św. koncelebrował ks. Piotr Miszczyk - emerytowany proboszcz parafii. Księdzu Tadeuszowi życzymy w nowej parafii opieki Matki Bożej Płockiej i wsparcia sługi Bożego ks. Michała Rapacza.