Ogłoszenia parafialne 3.07.2022 – XIV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a dziś o godz. 17.00 nasze tradycyjne Czuwanie z Maryją, po którym zmiana tajemnic dla Róż – w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Poniedziałek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
Środa – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
Piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym dzisiaj między innymi temat bliski każdemu z nas: wątpliwości w wierze – co robić, kiedy się pojawią.

Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia!