Ogłoszenia parafialne 2.01.2022 r. – II niedziela Bożego Narodzenia

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmisja), 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 16.00 Czuwanie z Maryją i zmiana tajemnic dla Róż; w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Z kalendarium Kościoła:

Czwartekuroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – Msze św. będą odprawiane jak w niedzielę, bez godzinek i nieszporów. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Jest to również dzień modlitw za misje. Dlatego składka będzie przeznaczona na ten cel.

Od godz. 14.30 do domów naszej parafii wyruszą Kolędnicy Misyjni. W tym roku nasi kolędnicy misyjni będą pomagać dzieciom w Azji Środkowej (w Kazachstanie, Uzbekistanie i Kirgistanie)

Piątek  – pierwszy piątek miesiąca, spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30, Msza św. o godz. 16.00; w Płokach spowiedź od godz. 16.30. Chorych odwiedzimy od godz. 8.30.

W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego, które kończy cykl obchodów skupionych wokół tajemnicy Wcielenia, czyli wspomnienia początków naszego zbawienia.

Liturgię Mszy św. o godz. 11.00 uświetni śpiewem kolęd chór męski Żaby z Chrzanowa. Chór posiada 100 – letnią tradycję chóralną.

W tym tygodniu kolejne dni kolędy – program na plakatach i na stronie internetowej. Są jeszcze egzemplarze świątecznego Gościa Niedzielnego z Pismem Świętym Audiobook

Radosnej niedzieli!