Ogłoszenia parafialne – 18.09.2022 r. – XXV Niedziela Zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00.

Jeszcze raz wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać za pomoc i udział w naszych uroczystościach odpustowych. Radzie Parafialnej, Kole Emerytów, Sołtysom Płok i Czyżówki, strażakom, Kołom Gospodyń, osobom w sklepiku, ubierającym kwiatami, Pani Organistce, Pani Gospodyni, Panu Kościelnemu, Służbie Liturgicznej, naszej scholi, księdzu Wikariuszowi i wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu naszego odpustu. Raz jeszcze serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj tradycyjna składka inwestycyjna, która przeznaczona jest na remont naszej dzwonnicy i kolejnej części elewacji. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto bankowe, którego numer znajduje się na stronie internetowej.

Dziś – uroczystości odpustowe w Psarach – suma o godz. 11.30.
Wtorek – wspomnienie świętych męczenników koreańskich.
Środa – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
Piątek – wspomnienie św. Ojca Pio, zakonnika.

Na sanktuaryjnym profilu na Facebooku zamieszczone są zdjęcia z uroczystości odpustowych.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.