Ogłoszenia parafialne 17.10.2021 r.

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00, codziennie o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.

Tydzień temu w czasie „Dnia Papieskiego” zebraliśmy 1 766 zł na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za wsparcie.

Dzisiaj składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Ofiary można również wpłacać na konto parafialne, którego numer jest na naszej stronie internetowej. Zbieramy na pokrycie kosztów remontu bramy wejściowej do naszego sanktuarium, a wynosi on 40 tys. zł. To dużo jak na nas, dlatego Bóg zapłać za zrozumienie i każdą pomoc.

Poniedziałek – święto św. Łukasza Ewangelisty
Środa – uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej
Piątek – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona województwa Małopolskiego

Przyjmujemy na wypominki. Tradycyjnie przy wypominkach rocznych wypominając dwie – trzy osoby ofiara jak na Mszę św.; przy wypominkach jednorazowych ofiara dowolna. Z tyłu kościoła są do zabrania kartki do wpisywania zmarłych.

Przed zbliżającymi się uroczystościami Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, prosimy o uporządkowanie grobów naszych bliskich. Może warto zatroszczyć się też o groby zapomniane, gdzie nie ma już kto o nie dbać. A ze szczególną prośbą zwracamy się o pomoc w grabieniu liści na starym cmentarzu. Gdyby nie padało, spróbujemy zorganizować się w sobotę 23 października od godz. 9.00 – będzie to duża pomoc w uporządkowaniu tego cmentarza. Bóg zapłać za zrozumienie i pomoc.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł na temat o. Maksymiliana Kolbe, który był beatyfikowany przed 50 lat temu.

Z tyłu kościoła można nabyć ostatnie egzemplarze naszego sanktuaryjnego kalendarza.

Radosnej niedzieli!