Ogłoszenia parafialne 17.07.2022 r. – XVI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz.7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00.

Dziś zapowiadana składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Można już wpłacać coroczna opłatę na utrzymanie cmentarza.

W dniu dzisiejszym żegnamy naszego Wikariusza ks. Mirosława, dziękując za
4-letnią posługę w naszej parafii. Życzymy spełnienia wszelkich planów. Liczymy, że kontakt utrzymamy i obiecujemy wsparcie poprzez modlitwę. Ks. Mirosław rozpoczyna studia prawnicze w Rzymie, gratulujemy.

Poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
Środa – wspomnienie bł. Czesława, kapłana.
Piątek – wspomnienie św. Marii Magdaleny.
Sobota – święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy.

Z racji zbliżającego się dnia św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić za kierowców i wszystkich podróżujących, a po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Wszyscy, którzy chcieliby pobłogosławić swoje pojazdy proszeni są o ustawienie ich na parkingu górnym lub dolnym. Ksiądz podejdzie do każdego pojazdu. Jak w poprzednie lata część ofiar zbieranych przy tej okazji będzie przeznaczona na pomoc polskim misjonarzom organizowaną przez MIVA POLSKA na zakup środków lokomocji.

Miłej niedzieli!