Ogłoszenia parafialne 16.01.2022 r. – II niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki.

Dzisiaj zapowiadana składka inwestycyjna. Przypominamy, że zbieramy na pokrycie kosztów kolejnego etapu remontu elewacji naszego sanktuarium.

Przypominamy, że opłat roczna za cmentarz to 50 zł. Dziękujemy za zrozumienie.

Poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata

Środa – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Piątek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Jest to również trzeci piątek miesiąca, modlitwy za zmarłych – wypominki – o   godz. 16.30, o godz. 17.00 Msza św. w intencji zmarłych.

To również Dzień Babci, dlatego wszystkim babciom składamy serdeczne życzenia. Sobota – Dzień Dziadka, a więc i dziadkom pragniemy złożyć życzenia.

Od jutra dzieci i młodzież rozpoczynają ferie zimowe, życzymy uczniom i nauczycielom odpoczynku i szczęśliwego powrotu do szkół.

Radosnej niedzieli!