Ogłoszenia parafialne 14.11,2021 r. – XXXIII niedziela zwykła

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o godz. 7.00.

W dniu dzisiejszym przeżywamy V Światowy Dzień Ubogich. Można to dzieło wesprzeć ofiarą do puszek przed kościołem.

Środa – wspomnienie  św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
Czwartek – wspomnienie  bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
Piątek – nasz dzień modlitw za zmarłych. O godz. 16.30 wypominki, o godz. 17.00 Msza św. w intencji wypominanych
Sobota  – wspomnienie  św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
Niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
Odpust w Parafii Lgota o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna, ostatnia w tym roku. W grudniu z racji większych wydatków rodzinnych składki inwestycyjnej nie będzie. „Bóg zapłać za każdą ofiarę. Przypominamy również, że od tamtego roku z racji znacznych podwyżek za wywóz śmieci, opłata roczna na utrzymanie cmentarza wynosi 50 zł.

Kolejne podziękowania osobom, które pomagały w grabieniu liści.

Radosnej niedzieli!