Ogłoszenia parafialne 13.06.2021 r. – XI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. W tygodniu litania do NSPJ odmawiana w ramach wieczornego Apelu.

Poniedziałek – wsp. bł. Michała Kozala, bpa i męczennika
Czwartek – wsp. św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
Piątek – nasz dzień modlitw za zmarłych, o godz. 17.30 wypominki, o godz. 18.00 Msz św. w ich intencji.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Prosimy również o wpłaty na utrzymanie cmentarza. Składkę też można przekazywać na konto bankowe. Mamy nadzieję, że przy wsparciu uda się zrealizować kolejne prace remontowe. Bóg zapłać za zrozumienie i każde wsparcie.

Radosnej niedzieli!