Ogłoszenia parafialne 13.01.2022 r. – VI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki.

Z kalendarium życia Kościoła:

Poniedziałek -  święto świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy.

Piątek - dzień modlitw za zmarłych, o godz. 16.30 wypominki, o godz. 17.00 Msza św. za zmarłych wypominanych.

W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Ofiary można też składać na nasze konto bankowe.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym kolejna płyta z serii Biblia audio, jak również ciekawy artykuł na temat
XXX Światowego Dnia Chorych.

Radosnej niedzieli!