Ogłoszenia parafialne 12.09.2021 r. – XXIV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane według porządku odpustowego o godz. 7.30, 9.30, 11.30, 15.00 i 18.00, w Czyżówce o godz. 16.00.

O godz. 21.00 Apel Jasnogórski i zasłonięcie obrazu. Po nim pokaz ogni sztucznych wieńczących tegoroczne uroczystości odpustowe.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna, którą  przeznaczamy na nasze remonty. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Jednocześnie przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto parafialne, którego numer znajdziemy na stronie internetowej.

Poniedziałek  – wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
Wtorek  – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,
Środa– wspomnienie NMP Bolesnej,
Czwartek  – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana biskupa,
Piątek – nasz Dzień Modlitw za Zmarłych, o godz. 17.30 wypominki, po nich Msza św.,
Sobota  – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym kolejne ciekawe wspomnienia na temat życia nowych błogosławionych kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Róży Czackiej.

Niedziela – w parafii Psary odpust parafialny, suma o godz. 11.30.

Wspaniałego czasu odpustu!