Ogłoszenia parafialne 11.09.2022 r. – XXIV Niedziela Zwykła

Msze św. są odprawiane według porządku odpustowego o godz. 7.30, 9.30, 11.30, 15.00 i 18.00, w Czyżówce o godz. 16.00.

Godzinki o 7.00 a o 21.00 Apel Jasnogórski i zasłonięcie obrazu. Po nim pokaz ogni sztucznych wieńczących tegoroczne uroczystości odpustowe.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna, którą  przeznaczymy na remont. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Przy okazji składek inwestycyjnych – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Jednocześnie przypominamy, że wpłat można dokonywać na nasze konto parafialne, którego numer znajdziemy na stronie internetowej.

Poniedziałek – nasz dzień modlitw o beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O 17.30 Różaniec z intencjami, a po nim Msza św.

Wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

Środa – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Piątek – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa. To również nasz dzień modlitw za zmarłych wypominanych w naszym kościele i kaplicy. O godz. 17.30 wypominki i koronka do Bożego Miłosierdzia a następnie Msza św. w intencji zmarłych wypominanych.

Niedziela – uroczystości odpustowe w Psarach – suma o godz. 11.00.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej