Ogłoszenia duszpasterskie 7.08.2022 r. – XIX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – o godz. 17.00 nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją”. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, kapłana.

Wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

Środa – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

Czwartek – wspomnienie św. Klary, dziewicy.

Piątek – dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 różaniec św., a po nim Msza św. w tej intencji. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki w kaplicy bocznej albo przesłać poprzez „skrzynkę intencji” zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.

Sobota – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.