Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.2022 r. – XX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00.

W przyszłą niedzielę tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Jednocześnie przypominamy, że można ją wpłacać na nasze konto bankowe, którego numer znajdziemy na naszej stronie internetowej. Przy okazji tej składki można też wpłacać coroczną opłatę na utrzymanie cmentarza.

Poniedziałek – uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę – nie będzie natomiast godzinek i nieszporów. Na znak wdzięczności wobec Pana Boga – dawcy życia i wszelkiego pożywienia – na wszystkich Mszach św. święcenie kwiatów i ziół.

Środa – święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.

Piątek –dzień modlitw za zmarłych – o godz. 17.30 wypominki i koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych wypominanych.

Sobota – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła

Przypominamy, że trwa gruntowny remont naszej dzwonnicy. Zakres prac okazał się dużo większy, niż myśleliśmy. To powoduje zwiększenie kosztów. Dlatego "Bóg zapłać" za każde wsparcie, również modlitewne. Ufam, że wszystko się uda dzięki Waszej pomocy.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.