Ogłoszenia 26.09.2021 r. – XXVI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o godz. 7.00.

W ramach składki inwestycyjnej zebrano – w Czyżówce 900  zł, w Płokach wraz z kopertami z Czyżówki 4 140 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę, przypominamy, że zbieramy na opłacenie naszego remontu.

Wtorek – wspomnienie św. Wacława męczennika
Środa – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
Czwartek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
Piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Jest również początek nabożeństw różańcowych, które będą odprawiane w sanktuarium przez cały październik o g. 17.30, o godz. 17.00 w kaplicy w Czyżówce. Zachęcamy do modlitwy szczególnie dzieci i młodzież. Październik w Kościele jest obchodzony jako nadzwyczajny miesiąc misyjny, dlatego od poniedziałku do piątku dzieci prosimy o przynoszenie na nabożeństwa serc z wykonami w tym dniu dobrymi uczynkami, które wraz z modlitwą będą naszą dodatkową ofiarą na rzecz misji. Dla najbardziej aktywnych różańcowych misjonarzy przygotowaliśmy małe niespodzianki.
To również I piątek miesiąca. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00, Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 17.00. Odwiedziny chorych od godz. 8.15.
Spotkanie kandydatów do bierzmowania, po Mszy św. o godz. 18.00.
Sobota– wspomnienie św. Aniołów Stróżów; z racji I soboty miesiąca po rannej Mszy św. Litania do NMP oraz modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.
Niedziela –  Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja różańcowa wokół kościoła do 5 ołtarzy. Prosimy osoby z Róż o tradycyjne przygotowanie ołtarzy – dwa z Płok i dwa z Czyżówki. Strażaków prosimy o niesienie baldachimu, starszych i młodzież o wzięcie feretronów, a dzieci o sypanie kwiatów.
Po procesji zmiana tajemnic dla Róż w Płokach; a w Czyżówce po Mszy św. o 9.15. O godz. 17.00 Czuwanie z Maryją. Z racji I niedzieli miesiąca kazanie i błogosławieństwo dla dzieci, oraz uroczyste poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. z klas III Szkoły Podstawowej Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Radosnej niedzieli!