PORZĄDEK  WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2021/2022

Drodzy Parafianie

Informujemy, że z racji ciągle trwającej pandemii i coraz nowszymi obostrzeniami kolęda w tym roku będzie się odbywała wg znanych nam regionów, ale księża nie będą wchodzić do domów. Modlitwy będą się odbywały przed wejściem do domów i w tym samym dniu mieszkańców odwiedzonych regionów zapraszamy na Mszę św. w ich intencji. W Płokach na godz. 18.00, w Czyżówce na godz. 17.00.

Ta namiastka kolędy rozpoczynać się będzie o godz. 12.00 wg znanego nam porządku, który widnieje na plakatach i stronie internetowej parafii. Sygnałem wizyty kolędowej będzie dzwonek ministrantów.

Bóg zapłać też za ewentualne ofiary składane przy tej okazji, również dla ministrantów za ich całoroczną posługę.

Mamy nadzieję, że za rok wrócimy do normalności.

P Ł O K I

27 XII (poniedziałek) – godz. 12.00

Pasieczna, Wiśniowa, Słoneczna, ks. Michała Rapacza, Krótka, Jasna

28 XII (wtorek) – godz. 12.00