Przeskocz do treści

Bądź z nami!!!

Dziś przed kościołem DZIECI z naszej parafialnej scholii zapraszają na KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH na stół wielkanocny.Wszystkie ozdoby świąteczne zostały wykonane ręcznie przez dzieci, oraz osoby zaprzyjaźnione z naszą scholą. Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w naszej akcji, niech będzie cel, który nam towarzyszy. Wszystkie zebrane środki w czasie trwającego kiermaszu, przekażemy na zakup pompy insulinowej dla chorej Kornelii Rejdych, uczennicy naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. more information

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Close