Czas modlitwy i spotkań

Czwartek - 20 czerwca był w sanktuarium w Płokach dniem bogatym w wydarzenia. W południe do grobu bł. Michała Rapacza pielgrzymowali księża, po południu sanktuarium nawiedziły dzieci pierwszokomunijne z Kornatki wraz z rodzicami i swoim duszpasterzem - ks. Zbigniewem Kosowskim.

Zaś wieczorem zebrała się młodzież zaangażowana przy parafiach z dekanatu Trzebinia na wspólnej Mszy św. dziękczynnej w czasie której Słowo Boże wygłosił ks. Marcin Meres - dekanalny duszpasterz młodzieży.

Po Mszy św. młodzi zebrali się przy ognisku na pieczeniu kiełbasek i na pogodnym wieczorku z zabawami integracyjnymi.

Za kolejny rok formacyjny Bogu niech będą dzięki!