Bierzmowani – kl. VIII

Drodzy Kandydaci do sakramentu Bierzmowania!

Na początku pragnę gorąco podziękować za sumienność, tym wszystkim spośród Was, którzy spełnili dotychczasowe wymagania umożliwiające godne przyjęcie sakramentu Bierzmowania 🙂 .

Mam jednak świadomość, że niektórzy mają jeszcze nieco zaległości w tej materii, dlatego dla tych osób zamieszczam najistotniejsze informacje, będące zarazem przypomnieniem tego co jeszcze przed nami:

1. Udział w Triduum Paschalnym [czwartek, piątek i sobota] oraz w święta Wielkanocne jest obowiązkowy i powinien być potwierdzony w indeksie.
  2. Czuwanie młodzieży w sanktuarium w Wielki Piątek od 21.00 - 22.00 [wpis do indeksu po czuwaniu w zakrystii].
  3. Proszę dostarczyć biografię patrona [krótki opis oraz argumentację wyboru], do 25 kwietnia.
  4. Osoby, które nie zaliczyły wszystkich serii pytań, mają ostatnią możliwość na najbliższym spotkaniu.
  5. Zaświadczenia od świadków proszę dostarczyć do 28 kwietnia. Jeśli są to osoby z parafii, proszę by zjawiły się w godzinach kancelarii, w celu potwierdzenia ich predyspozycji.
  6. Osoby ochrzczone poza parafią, powinny do 25 kwietnia dostarczyć metrykę chrztu, wraz z aktualnym adresem zamieszkania, imionami rodziców [wraz z nazwiskiem panieńskim matki], oraz danymi świadka.
  7. Osoby ochrzczone w parafii, powinny do 25 kwietnia dostarczyć kartkę [A5] zawierającą następujące dane: imię, nazwisko, datę urodzenia i miejsce, aktualny adres zamieszkania, imionami rodziców [wraz z nazwiskiem panieńskim matki], oraz danymi świadka.
  8. Kolejne spotkanie dla WSZYSTKICH odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18.00 w sanktuarium w Płokach. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.
  9. Proszę o zapoznanie się: http://sanktuariumploki.pl/sakramenty/bierzmowanie/obrzedy-sakramentu/

Na czas świąt, jak również przygotowań do jak najlepszego przyjęcia sakramentu Bierzmowania, życzę wszystkim obfitości Bożych darów!

Spotkanie 10,11):

13  kwietnia [sobota] g. 8:30 - Sanktuarium w Płokach.
17 kwietnia [środa] g.17:45  - Sanktuarium w Płokach.
17 kwietnia [środa] g.17:00  - Kaplica w Czyżówce.

Spotkanie 9):

I TURA