Bierzmowani – kl. VI

Drodzy Kandydaci do Bierzmowania... 🙂

1. Udział w Triduum Paschalnym [czwartek, piątek i sobota] oraz w święta Wielkanocne jest obowiązkowy i powinien być potwierdzony w indeksie.
  2. Czuwanie młodzieży w sanktuarium w Wielki Piątek od 21.00 - 22.00 [wpis do indeksu po czuwaniu w zakrystii].

Na czas świąt, jak również przygotowań do jak najlepszego przyjęcia sakramentu Bierzmowania, życzę wszystkim obfitości Bożych darów!

Pierwszy piątek Grudnia:

7  GRUDNIA

Msza św. o g. 17:00,
a po niej spotkanie w Sanktuarium w Płokach.

Msza św. o g. 16:00,
a po niej spotkanie w Kaplicy w Czyżówce.

Spotkanie:

5  PAŹDZIERNIKA - Msza św. o g. 18:00