PRZYGOTOWANIE rok 2017/18

podobnie jak w ubiegłym – młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie spotykać się na pierwszopiątkowej Mszy św., w czasie której odbywać się będą spotkania formacyjne. Na Mszy św. zajmujemy miejsca w ławkach jak najbliżej ołtarza.

W indeksie potwierdzamy obecność na każdej niedzielnej Mszy św. obojętnie czy jesteśmy u siebie w parafii czy na wyjeździe należy zabrać indeks. ( gdy zapomniałeś poproś księdza o powiedzenie udziału na kartce podpisem i datą)

Kandydaci  z klasy 7 oraz II i III  gimnazjum spotykają się 6 października na Mszy św. o godz. 16.00 w Czyżówce i o godz. 18.00 w Płokach.

Proszę aby przed Mszą skorzystać ze spowiedzi św. na I Piątek i potwierdzić ją  podpisem w indeksie. Obecność obowiązkowa.

Październik z Różańcem Czyżówka i Płoki Różaniec codziennie o godz. 17.30

Młodzież z I i II klas gimnazjalnych, która zaliczyła rok przygotowań do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (2016/2017)

I klasa: (Płoki) Zofia B., Kamil B., Jakub D., Miłosz D., Karolina D., Magdalena K., Krzysztof K., Szymon K., Joanna P., Dominik R., (Czyżówka) Julia N.

II klasa: (Płoki) Aleksandra D., Marek D., Jakub J., Julia S., Paweł Sp, (Czyżówka) Aleksandra F., Piotr G., Julia Rz., Rafał Z.

Miłych wakacji 🙂