PRZYGOTOWANIE rok 2017/18

Podobnie jak w ubiegłym – młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie spotykać się na pierwszopiątkowej Mszy św., w czasie której odbywać się będą spotkania formacyjne. Na Mszy św. zajmujemy miejsca w ławkach jak najbliżej ołtarza.

W indeksie potwierdzamy obecność na każdej niedzielnej Mszy św. obojętnie czy jesteśmy u siebie w parafii czy na wyjeździe należy zabrać indeks, (gdy zapomniałeś poproś księdza o potwierdzenie udziału na kartce podpisem i datą).

Młodzież ze wszystkich klas przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania nie ma tradycyjnego pierwszopiątkowego spotkania w grudniu, lecz w czasie Adwentu uczestniczy w odpowiedniej ilości Mszach świętych roratnich.

LISTA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

Którzy ukończyli formację za rok 2017/2018