Ogłoszenia parafialne 16.08.2020 r. – XX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15.

Dziś z racji trzeciej niedzieli miesiąca tradycyjna składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę, która będzie przeznaczona na remont elewacji kościoła. Bóg zapłać również za doroczne ofiary na utrzymanie cmentarza.

Dzisiaj również dzień solidarności z pokrzywdzonymi przez wybuch w Bejrucie. Chcemy wesprzeć ich modlitwą i pomocą materialną, zachęcamy do wsparcia w przyszłą niedzielę przez ofiary do puszek.

Poniedziałek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej
Czwartek – wspomnienie św. Bernarda opata i doktora Kościoła
Piątek– wspomnienie św. Piusa X, papieża. To również nasz dzień modlitwy za zmarłych, o godz. 17.30 wypominki, po nich Msza św.
Sobota – wspomnienie NMP Królowej

Zbliżają się nasze uroczystości odpustowe. Szczegóły są na plakatach, a także na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy na przedodpustowe spotkanie Radę Parafialną, przedstawicieli Straży Pożarnej, Kół Gospodyń, które odbędzie się w poniedziałek 24 sierpnia o godz. 19.00 na plebanii.