Ogłoszenia parafialne 9.05.2021 r. – VI Niedziela Wielkanocna

Msze św. odprawiamy o godz. 7.30, 11.00 (transmitowana), 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.

Środa  – 12 maja obchodzić będziemy 75 rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. W naszym sanktuarium uroczystości rocznicowe połączone z modlitwami o Jego rychłą beatyfikacje. Uroczystości będzie przewodniczył ks. bp. Damian Muskus, który udzieli też sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
Z powodu trwającej epidemii i braku możliwości pielgrzymowania, zapraszamy do udziału w tych uroczystościach poprzez transmisje internetową na naszym fb. W kościele, z powodu ograniczeń sanitarnych mogą być tylko kandydaci, świadkowie i rodzice. Można też uczestniczyć wokół sanktuarium.
O godz. 17.00 modlitwy w miejscu śmierci Sługi Bożego, powrót do kościoła i Msza św., o godz. 18.00.
Czwartek – Wspomnienie NMP z Fatimy
Piątek– Święto św. Macieja Apostoła

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym polecamy artykuł Starość nie jest chorobą, a seniorzy nie są ciężarem, lecz bogactwem społeczeństwa i Kościoła.

Dzisiaj zgodnie z zapowiedziami wolontariusze Malty będą zbierać datki na zakup nowej karetki przy naszym sanktuarium, a przy okazji będzie można zmierzyć ciśnienie, poziom cukru i inne badania.

Osoby zainteresowane tematem Światowych Dni Młodzieży i wyjazdem do Lizbony zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 14 maja, w parafii św. Barbary w Krystynowie o godz. 18.00. Msza św., a po niej spotkanie w kościele.

Za tydzień nasz tradycyjna składka inwestycyjna.

Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego Sanktuarium.

Radosnej niedzieli!