Ogłoszenia parafialne 9.02.2020 r. – V niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.30 nieszpory.

Wtorek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
Środa – Dzień modlitw o rychłą beatyfikację sługi Bożego ks. Michała Rapacza o godz. 16.30 Różaniec z intencjami nadesłanymi do naszego Sanktuarium, o godz. 17.00 Msza św.
Piątek – święto świętych Cyryla mnicha i Metodego biskupa, patrona Europy. Z racji trzeciego piątku miesiąca modlitwy za zmarłych, o godz. 16.30 wypominki, o godz. 17.00 Msza św. w intencji wypominanych.
W przyszłą niedzielę nasza tradycyjna składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej.

Zapraszamy dzieci ze Szkoły Podstawowej do udziału w kolejnej już edycji nadmorskich wakacji w miejscowości Sianożęty, k. Kołobrzegu, w dniach od 31 lipca do 8 sierpnia. Będzie to wspaniała okazja do odpoczynku, a także pogłębienia relacji z Panem Bogiem. Koszt wyjazdu 1100 zł. Więcej informacji na stronie internetowej oraz w gablocie.

Życzymy pięknej niedzieli i dobrego tygodnia!