Ogłoszenia parafialne 7.11.2021 r. – XXXII niedziela zwykła

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o godz. 7.00, Czuwanie z Maryją o godz. 16.00. Po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Wtorek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
Środa – wsp. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
Czwartek – wsp. św. Marcina z Tours, biskupa.
Jest to również Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny i w walce o jej niepodległość. Prosimy jednocześnie o wywieszenie w tym dniu flagi państwowej, jako znaku naszej tożsamości narodowej i historycznej.
Piątek – wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika. To również nasz dzień modlitw o beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, o godz. 16.30 różaniec z intencjami, a o godz. 17:00 Msza św.
Sobota – wsp. świętych Benedykta, Jan, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

W przyszłą niedzielę obchodzimy V Światowy Dzień Ubogich. Można będzie wesprzeć to dzieło ofiarą do puszek, która będzie zbierana przed kościołem.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W  Gościu Niedzielnym ciekawe artykuły na temat patriotyzmu i daru jakim jest życie.

Bóg zapałać za pomoc w grabieniu liści.