Ogłoszenia parafialne 7.07.2019 r. – XIV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, dziś o godz. 17.00 nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją”, po którym zmiana tajemnic dla Róż – w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Bardzo serdecznie dziękujemy strażakom, za pomoc w koszeniu trawy przy kościele i plebanii.

Poniedziałek – wsp. św. Jana z Dukli, kapłana.
Czwartek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
Piątek – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. Jest to zarazem dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Różaniec św. o godz. 17.30, a po nim Msza św. w tej intencji. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki w kaplicy bocznej albo przesłać poprzez „skrzynkę intencji” zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.
Sobota – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł „Jezu Ty się tym zajmij” o ukochanym przez o. Pio, włoskim księdzu Dolindo.