Ogłoszenia parafialne 6.12.2020 – II niedziela adwentu

Msze św. o godz. 7.30, 11.00 Transmisja , 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.30 Nieszpory. Przypominamy, że Roraty są odprawiane od poniedziałku do piątku w kaplicy o godz. 15.30, w sanktuarium o godz. 17.00 – w soboty o godz. 7.00.

Dziś wspomnienie św. Mikołaja, biskupa; mimo ograniczeń cieszymy się dobrocią i życzliwością. O godz. 16.00 Czuwanie z Maryją, po nim zmiana tajemnic dla Róż. W Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Można nabyć świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – cena świecy minimum 6 zł. A w zakrystii poświęcone opłatki. Bóg zapłać za tradycyjne ofiary.

Poniedziałek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
Wtorek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Sobota – dzień modlitw o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 16.30 Różaniec z intencjami nadsyłanymi do naszego sanktuarium, o godz. 17.00 Msza św. w tej intencji.

Z racji pandemii nie będzie specjalnej spowiedzi adwentowej; spowiedź będzie przed każdą Mszą św. Starajmy się skorzystać z tej okazji, by godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia.

W ciągu dwóch najbliższych niedziel dzieci z naszej parafialnej scholii zapraszają na KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH. Ozdoby świąteczne: kartki, stroiki, bombki, świeczniki zostały wykonane ręcznie przez dzieci, dlatego tym goręcej zachęcamy do docenienia ich trudu. Niech nasz udział w kiermaszu będzie wyrazem wdzięczności za piękny śpiew w czasie naszych liturgicznych spotkań w kościele.

Radosnej niedzieli!