Ogłoszenia parafialne 5.12.2021 r. – II niedziela adwentu

Msze św. o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki. Przypominamy, że Roraty są odprawiane od poniedziałku do piątku w kaplicy o godz. 15.30, w sanktuarium o godz. 17.00 – w soboty o godz. 7.00.

Dziś o godz. 16.00 Czuwanie z Maryją, po nim zmiana tajemnic dla Róż. W Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Można nabyć świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – cena świecy minimum 7 zł. A w zakrystii poświęcone opłatki. Bóg zapłać za tradycyjne ofiary.

W czasie ostatniej zbiórki na rzecz uchodźców zebraliśmy 524 zł. Bóg zapłać za ofiary.

Poniedziałek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa; w tym dniu cieszymy się dobrocią i życzliwością
Wtorek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
Środa – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
Niedziela – dzień modlitw o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 16.30 Różaniec z intencjami nadsyłanymi do naszego sanktuarium, o godz. 17.00 Msza św. w tej intencji.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu niedzielnym o nowym świętym Karolu de Foucald.

Radosnej niedzieli!