Ogłoszenia parafialne 5.07.2020 r. – XIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 17.00 nasze tradycyjne Czuwanie z Maryją. Zmiana tajemnic dla Róż indywidualnie.

Poniedziałek  – wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
Środa – wsp. św. Jana z Dukli, kapłana.
Sobota – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy. O 17.30 Adoracja w intencji ustania epidemii.
Niedziela – Dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. Różaniec św. o godz. 17.30, a po nim Msza św. w tej intencji. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki znajdującej się przed obrazem Sługi Bożego albo przesłać poprzez skrzynkę intencji zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.

Z prośbą zwracają się do nas rodzice Hani Zajegi z Ostrężnicy, która toczy walkę z jednym z najcięższych nowotworów dziecięcych. U dwulatki zdiagnozowano Neuroblastomę IV stopnia – nowotwór, który zabija ją dzień po dniu. Połowa dzieci, u których diagnozuje się tę straszną chorobę, przegrywa… Jedynym ratunkiem dla Hani jest wdrożenie drogiego leku, który kosztuje 300 tys. zł.Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga https://www.siepomaga.pl/hania-zajega. Więcej szczegółów w gablocie i na stronie internetowej parafii.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł dot. życia Papieża emeryta Benedykta  XVI oraz jego brata.

Bóg zapłać za każde wsparcie naszego remontu.