Ogłoszenia parafialne 5.06.2022 r. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a dziś o godz. 17.00 „Czuwanie z Maryją” połączone z nabożeństwem czerwcowym – po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Przypominamy, że Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w niedziele o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.

W liturgii Kościoła:

Poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
Sobota – wspomnienie św. Barnaby, apostoła
Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy – w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.
W tym dniu również nasze modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, o godz. 17.00 różaniec z prośbami nadsyłanymi do skrzynki intencji, po nim nabożeństwo czerwcowe i Msza św.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi artykuł: „W Kościele, który tworzą ludzie, zawsze są jakieś problemy. Ważne, by umieć na nie spojrzeć w świetle Ewangelii”. Dzisiaj również dodatek  serii Biblia audio.