Ogłoszenia parafialne 4.08.2019 r. – XVIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – o godz. 17.00 nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją”. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego
Czwartek – wspomnienie św. Dominika, kapłana.
Piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
Sobota – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

We wtorek przybywa do nas Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę z Suchej Beskidzkiej. Pielgrzymi przyjdą około godz. 18.00. Gdy zadzwonią dzwony na powitanie, prosimy o przyjście tych, którzy zgłosili gotowość przyjęcia pielgrzymów, aby zaprowadzić ich na nocleg. Bóg zapłać za waszą gościnność i włączenie się w trudy i łaski pielgrzymowania.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.