Ogłoszenia parafialne 31.01.2021 r. – IV niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki.

Wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 16.00 (w Czyżówce), 17.00. W czasie Mszy św. błogosławieństwo świec i gromnic. Składka w tym dniu przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
Święto to kończy tradycyjny okres, w którym chwalimy Jezusa kolędami, a nasze domy i kościoły ozdabiają choinki i szopki.

Piątek – wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy. To również pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00, Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 16.00. Chorych z Komunią św. odwiedzimy od godz. 8.15. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie po Mszy św. wieczornej w Płokach.

Sobota – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy. Jest to również pierwsza sobota miesiąca, po rannej Mszy św. litania do NMP i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.

Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 16.00 Czuwanie z Maryją, po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Polecamy Gościa Niedzielnego, a w szczególności artykuł dot. zakonów kontemplacyjnych, w którym znajdziemy odpowiedź na pytanie, dlaczego tysiące kobiet i mężczyzn zamyka się, by w ciszy klasztornych murów nasłuchiwać kroków Oblubieńca.

Radosnej niedzieli!!!