Ogłoszenia parafialne 30.08.2020 r. – XXII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15.

Na pomoc dla poszkodowanych w Bejrucie zebrano 1 260 zł. Bóg zapłać za pomoc.

W dniach od 7 do 13 września będziemy przeżywać nasze doroczne uroczystości odpustowe ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Szczegóły na plakatach, ulotkach oraz na naszej stronie internetowej. Oczywiście z zachowaniem obostrzeń sanitarnych związanych z trwająca epidemią.

W związku z tymi uroczystościami w sobotę 5 września chcemy zrobić generalne sprzątanie kościoła i obejścia. Prosimy o pomoc mieszkańców ulic: Jasna i Źródlana. Sprzątanie rozpoczniemy o godz. 9.00.

Wtorek rozpoczęcie roku szkolnego w Płokach o godz. 8.00, w Czyżówce o godz. 8.30. Zapraszamy do udziału.
Czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
Piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00 i Msza św. o godz. 16.00. W Płokach spowiedź od godz. 17.00. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.
Sobota pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. porannej litania do NMP  i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa. O godz. 17.30 adoracja sobotnia.
Niedziela – zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15. a w Płokach po „Czuwaniu z Maryją” o godz. 17.00. W ramach zmianki różańcowej krótkie spotkanie Róż Różańcowych.

Dobrej niedzieli!