Ogłoszenia parafialne 3.11.2019 r. – XXXI niedziela zwykła

Msze św. w naszym Sanktuarium są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o godz. 7.00, a dziś o godz. 16.00 „Czuwanie z Maryją” po którym zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15. W czasie „Czuwania” modlimy się za zmarłych odczytując wypominki. Na Mszy św. o godz. 11.00 kazanie dla dzieci i specjalne błogosławieństwo.

Poniedziałek – św. Karola Boromeusza,
Sobota – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

W odpowiedzi na apel naszego abp Marka Jędraszewskiego zapraszamy pół godziny przed wieczorną Mszą świętą, w każdą sobotę oraz I piątek miesiąca do cichej adoracji Najświętszego Sakramentu, na koniec, której odmówimy jedną dziesiątkę różańca i litanię do św. Jana Pawła II. Niech ta szczególna modlitwa, zanoszona do Boga w 100-lecie jego urodzin, stanie się wyrazem naszej wielkiej wdzięczności za dar Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II Wielkiego, a jednocześnie naszą serdeczną prośbą, aby nieustannie wstawiał się za swoją ukochaną Ojczyzną, za tak bliskim jego sercu Krakowem i całą Archidiecezją Krakowską.

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli.