Ogłoszenia parafialne 3.05.2020 r. – V Niedziela Wielkanocna

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmisja fb), 18.00, w Czyżówce o 9.15. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na nasze „Czuwanie z Maryją”. Zmiana tajemnic różańcowych we własnym zakresie. Przez cały miesiąc maj o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.

Poniedziałek  – wspomnienie św. Floriana, męczennika
Środa – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
Piątek – uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Już dziś informujemy, że 12 maja (wtorek) obchodzić będziemy 74 rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego Ks. Michała Rapacza. W naszym sanktuarium uroczystości rocznicowe o godz. 18.00, połączone z modlitwami o jego rychłą beatyfikacje.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym artykuł wyjaśniający cel oddawania czci Najświętszej Maryi Pannie.

Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego sanktuarium.

Dobrej niedzieli!