Ogłoszenia parafialne 3.02.2019 – 4 niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.00 „Czuwanie z Maryją” – po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż w Płokach, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Wtorek– wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy.
Środa – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” [z tytułem: 34717 – Kmiecik Gabriela],  która obejmuje swoją troską leczenie naszej ciężko chorej parafianki Gabrysi, członkini naszej scholii. Więcej szczegółów w gablocie parafialnej. Dziękujemy za zrozumienie i wszelką okazaną pomoc.

Polecamy czytanie prasy katolickiej.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.