Ogłoszenia parafialne 3.01.2020 r. – II niedziela po Narodzeniu Pańskim

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmisja), 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 16.00 Czuwanie z Maryją i zmiana tajemnic dla Róż; w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

W środęuroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) – Msze św. będą odprawiane jak w niedzielę, bez godzinek. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Jest to również dzień modlitw za misje. Składka w tym dniu będzie przeznaczona na ten cel.

W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego, które kończy cykl obchodów skupionych wokół tajemnicy Wcielenia, czyli wspomnienia początków naszego zbawienia.

W tym tygodniu kolejne Msze św. kolędowe, w Płokach o godz. 16.00, Czyżówce o godz. 17.00 – program na plakatach i na stronie internetowej KALENDARIUM

W sobotę 9 I od godz. 9.00 błogosławieństwo domów wg wcześniejszych zapowiedzi.

Radosnej niedzieli!