Ogłoszenia parafialne 29.05.2022 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15. Godzinki o 7.00, nabożeństwa majowe o godz. 17.30.

Od jutra, w ramach wieczornego apelu modlitwy przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która wypada w przyszłą niedzielę.

W liturgii:

Wtorek – święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych.
W miesiącu czerwcu litanię do NSPJ będziemy odmawiać w ramach wieczornego Apelu.
Środa – wspomnienie św. Justyna męczennika i Dzień Dziecka, dlatego wszystkim dzieciom już dziś składamy serdeczne życzenia.
Piątek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. To również I piątek miesiąca, spowiedź w Czyżówce od godz. 15.00 i Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 17.00. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania po Mszy św. wieczornej w Płokach.
Sobota I sobota miesiąca, po Mszy św. porannej Litania do Matki Bożej i modlitwy za rodziców oczekujących potomstwa.
W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, o godz. 11.00 z racji I niedzieli miesiąca Msza św. z kazaniem dla dzieci i ich błogosławieństwo. A o godz. 17.00 „Czuwanie z Maryją”, po nim zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15.

Zapraszamy serdecznie na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 czerwca 2022 r. o godz. 19.00, w parafii św. Barbary w Trzebini – Krystynowie. Zapraszamy wszystkich, którzy w lipcu 2023 r. będą mieć ukończone 14 lat. Osoby niepełnoletnie zapraszamy z opiekunem.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym”, m.in. artykuł o najnowszym filmie na temat św. Jana Pawła II Szklany Dom.

Radosnej niedzieli!