Ogłoszenia parafialne 28.07.2019 r. – XVII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a nieszpory o godz. 17.30.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach składki inwestycyjnej. W Czyżówce zebrano 1380 zł, a w Płokach wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki zebrano 4190 zł. Bóg zapłać również za wpłaty na konto bankowe.

W dniu dzisiejszym gościliśmy góralską pielgrzymkę na Jasną Górę.

Jednocześnie przypominamy i prosimy o zgłaszanie się na przyjęcie pielgrzymów z Suchej Beskidzkiej z 6 na 7 sierpnia.

Poniedziałek – wspomnienie św. Marty.
Środa – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
Czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
Piątek – Jest to I piątek miesiąca – spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30 i Msza św. o godz. 16.00, w Płokach spowiedź od godz. 17.30. Chorych będziemy odwiedzać od godz. 8.30.
Sobota – I sobota miesiąca – po rannej Mszy św. litania do Matki Bożej i modlitwa za rodziców oczekujących potomstwa.
Niedziela – Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na nasze „Czuwanie z Maryją”. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy św. o godz. 9.15. Z racji wakacji nie będzie specjalnej Mszy św. dla dzieci.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.