Ogłoszenia parafialne 26.07.2020 r. – XVIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, o godz. 17.30 nieszpory.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach składki inwestycyjnej. W Czyżówce zebrano 940 zł., a w Płokach wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki zebrano 4 640 zł.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Ofiara złożona przez kierowców za szczęśliwie przejechane kilometry będzie w części przeznaczona na pomoc polskim misjonarzom organizowaną przez MIVA POLSKA na zakup środków lokomocji.

Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka będzie miała miejsce 28 lipca do godz. 14.00, obok Sołtysówki. Przychody z akcji na wsparcie misji w Zambii, Kamerunie, Kenii i Tanzanii. Z tyłu kościoła ulotki, w gablocie plakat.

Środa – wspomnienie św. Marty
Piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
Sobota – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego. Jest to pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. porannej Litania do NMP i modlitwy za rodziny oczekujące potomstwa. O 17.30 Adoracja o powstrzymanie pandemii.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in. artykuł Jak zostać idealną teściową? oraz Co wiemy o św. Annie, babci samego Syna Bożego.

Radosnej niedzieli!