Ogłoszenia parafialne 26.06.2022 r. – XIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00. Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17.30, w dni powszednie po wieczornej Mszy św.

W ramach składki inwestycyjnej zebraliśmy: w Czyżówce 1 061 zł. w Płokach wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki 4 470 zł. Bóg zapłać także za wpłaty na nasze konto bankowe.

Wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
Środa – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Piątek – pierwszy piątek miesiąca w miesiącach wakacyjnych. Spowiedź w Czyżówce od godz. 15.30, Msza św. o godz. 16.00. Spowiedź w Płokach od godz. 17.30. Chorych odwiedzać będziemy od godz. 8.30.
Sobota – pierwsza sobota miesiąca. Po rannej Mszy św. litania do Matki Bożej i modlitwa za rodziców oczekujących potomstwa.
Niedziela – pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 17.00 nasze tradycyjne Czuwanie z Maryją. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce po Mszy o godz. 9.15.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym ciekawy artykuł zatytułowany Przekazywanie wiary w rodzinie.

Radosnej niedzieli!