Ogłoszenia parafialne 26.04.2020 r. – III Niedziela Wielkanocna

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00 (transmisja fb), w Czyżówce o godz. 9.15., 18.00.

Środa  – Święto św. Katarzyny ze Sieny, patronki Europy.
Piątek – Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź na życzenie w kaplicy w Czyżówce od godz. 15.00, Msza św. o godz. 16.00. W Płokach będziemy spowiadać na zewnątrz świątyni od godz. 17.00. Odwiedziny chorych po wcześniejszym zgłoszeniu od godz. 8.30.W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą codziennie o godz. 17.30.
Sobota – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00,  w czasie których odnowimy Śluby Jasnogórskie.
Niedziela – Czuwanie z Maryją o godz. 17.00. Zmiana tajemnic dla Róż we własnym zakresie.

Bóg zapłać za ofiary na rzecz sanktuarium.

Życzymy radosnej niedzieli i dobrego tygodnia.