Ogłoszenia parafialne 24.07.2022 r. – XVII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz.7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach składki inwestycyjnej. W Czyżówce zebrano 1 360 zł, a w Płokach wraz z kilkoma kopertami z Czyżówki i opłatą na utrzymanie cmentarza zebrano 3 810 zł.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Ofiara złożona przez kierowców za szczęśliwie przejechane kilometry będzie w części przeznaczona na pomoc polskim misjonarzom organizowaną przez MIVA POLSKA na zakup środków lokomocji.

28 lipca (czwartek) będziemy gościć góralską pielgrzymkę na Jasną Górę.

Jednocześnie przypominamy i prosimy o zgłaszanie się na przyjęcie pielgrzymów z Suchej Beskidzkiej z 6 na 7 sierpnia.

Poniedziałek – święto św. Jakuba Apostoła
Wtorek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
Piątek – wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.