Ogłoszenia parafialne 23.08.2020 r. – XXI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15

Dzisiaj zapowiadana zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez wybuch w Bejrucie.

W ramach składki inwestycyjnej zebrano w Płokach wraz z kopertami z Czyżówki i wpłatami na cmentarz 5 110 zł. W Czyżówce zebrano 1 210 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

W dniach od 7 do 13 września będziemy przeżywać nasze doroczne uroczystości odpustowe ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Szczegóły na plakatach, ulotkach oraz na naszej stronie internetowej. Oczywiście z zachowanie obostrzeń sanitarnych związanych z trwającą epidemią.

W związku z tymi uroczystościami w sobotę 5 września chcemy zrobić generalne sprzątanie kościoła i obejścia.
Prosimy o pomoc mieszkańców ulic:
Sprzątanie rozpoczniemy o godz. 9.00.

Poniedziałek – święto św. Bartłomieja, apostoła. O godz. 19.00 na plebanii spotkanie przedodpustowe, zapraszamy Radę Parafialną, Strażaków, Koła Gospodyń z Płok i Czyżówki.
Środa – uroczystość NMP Częstochowskiej
Czwartek –
wspomnienie św. Moniki
Piątek – wspomnienie św. Augustyna bpa i dra Kościoła
Sobota wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.